Important Covid-19 Update, please read!
buy your ticket

Changes to your program have been saved!

x

Please log in to change your schedule!

x

Your rating has been saved!

x

Please log in to add a talk into your program!

x

Kam kráčí český eGovernment? (Czech only without translation)

TUE 21.9.
18:00 - 19:00
Marble Hall
Add to my program

Dočkají se někdy Češi funkčního a reálně užitečného eGovernmentu? Dá se u české státní správy vůbec mluvit o digitální transformaci? Odborníci z českého prostředí digitalizace se podívají na to, co už bylo v Česku v této oblasti uděláno a co nás ještě čeká. A také na to, jestli vůbec odvedená práce k něčemu byla. Nebudou se ovšem zbytečně šťourat v minulosti. Místo toho budou hledat poučení v chybách, které se staly. Posvítí si totiž hlavně na budoucnost a milníky, které jsou před námi.

Přemysl Sezemský

Ředitel odboru elektronizace justice @ Ministerstvo spravedlnosti

Přemysl Sezemský je absolventem Právnické fakulty Západočeské univerzity v Plzni. Od roku 2016 působí na Ministerstvu spravedlnosti, nejprve jako ministerský rada odboru insolvenčního. V roce 2019 se stal ředitelem odboru elektronizace justice, kde skloubil svůj zájem o právo a informační technologie. Zabývá se přípravou nových projektů v oblasti eJustice. Zajímá se o inovativní technologie a novinky v herním průmyslu.

Michal Bláha

Founder and CEO @ Hlídač státu

Michal Bláha je spolu-zakladatel atlas.Zcz, podnikatel, investor, držitel několika Křišťálových lup včetně Projektu roku a Osobností roku. Také má na svědomí nadaci a projekt o hospodaření státu HlidacStatu.cz a server Moderni-stat.cz, kde se zhmotňuje jeho dlouhodobý zájem o inovaci a digitalizaci státu a jeho zkušenosti z této oblasti.

Roman Vrba

Ředitel odboru eGovernmentu @ Ministerstvo vnitra

Martin Podveský

Solution IT Architect @ Czech Customs Administration

Martin je Solution IT architekt přinášející nový pohled na IT systémy ve státní správě a dohlížející na změnu IT systémů v souladu s pravidly eGovernmentu.

0%